رسانه ملی یا شخصی؟؟؟

پنج سال دیگه شروع شد.البته میگن اینبار کلی تغییر و تحول هم بهمراه داره اما من یکی که چشمم آب نمیخوره.مگه میشه یه جا بدون تغییر در نفراتش و گرداننده گانش یهو عوض بشه؟سیاست ها و خط مشی ها که هموناییه که قبلا» هم بوده ؛ پس چی میخواد عوض بشه معلوم نیست.

توی جلسه ی افتتاحیه ی 5سال کذایی دوم !!! از رئیس صدا و سیما , راجب انتخابات و اتفاقات بعد از اون سوال کردن که چرا شما اونهمه درگیری ها و راهپیمایی ها رو پخش نکردید؟ میدونید آقا چی گفت؟

گفت : ما تجمعات غیرقانونی رو نشون نمیدیم.آخه باعث تحریک مردم میشه.

این میدونید یعنی چی؟ یعنی شما فقط میتونید از چیزایی مطلع بشید که ما صلاح میدونیم!!!باید اونقدری بفهمید که ما میگیم!!!توهین از این واضح تر؟مگه زیر سوال بردن فهم و شعور اجتماعی مردم , شاخ و دم داره؟

اما سوال اینجاست :وظیفه ی رسانه ملی, مثلا» بازگو کردن و نمایش کل اتفاقات و رخدادهای جامعه است , پس چطور میشه که همه چیز انتخاب شده و کنترل شده و همسو با منافع عده ای خاص , تهیه و برنامه ریزی و پخش میشه؟  آخه مگه میشه همش اخبار و اطلاعاتی که بنفع یه گروه یا شخص خاصی باشه رو بخورد مردم داد.

بنظر من باید همه ی مسایل و اتفاقات نشون داده بشه تا مردم خودشون قضاوت کنند و خوب و بد رو از هم تشخیص بدن ؛اما اینکه یه عده بشینن و طبق صلاحدید و مصلحت اندیشی خودشون , مسایل رو دست چین کنن و نمایش بدن که نمیشه بهش گفت دموکراسی.شما تصور کنید , ما باید فقط چیزایی رو ببینیم و بشنویم که رئیس رسانه مثلا» ملی تشخیص میدن!!!

این مدت خیلی ها نسبت به رسانه ملی! بی اعتماد شدن و روی آوردن به خبرگزاری های خارجی.من نمیگم خبرگزاری های خارجی خیلی راستگو و منصف هستند اما این بی اعتمادی هایی که آقایون با عملکرد نادرست شون بوجود آوردن , نتیجه اش میشه اینکه مردم حتی دروغ های خبرگزاری های دیگه رو باور کنن و حتی اگه یه وقتی هم رسانه ملی بخواد راستش رو بگه دیگه کسی باور نکنه.یعنی میشه داستان چوپان دروغ گو.

باور کنید من یکی دیگه گیچ شدم.نمیدونم چرا ماها همش حرکت هامون رو به عقبه.همش داریم پس رفت میکنیم.آخه این مساله که یه رسانه در بیان واقعیت های جامعه باید صداقت داشته باشه و بی طرف باشه که دیگه کار شاق یا پیچیده ای نیست که ما توی این زمینه هم بخوایم از بقیه ی دنیا عقب بمونیم و یا با همه فرق داشته باشیم.

حالا با همه ی این حرفا , آیا بازم میشه گفت رسانه ی ملی؟ باور کنید جمله ای از این بی معنی تر سراغ ندارم.اینکه شما برخورد و تصمیم گیری های شخصی و جناحی رو عمومیت بدین به همه ی جامعه و اسمش رو هم بذارید ملی!!!

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , ,

91 پاسخ to “رسانه ملی یا شخصی؟؟؟”

 1. سعید Says:

  حتی رسانه های مدافع یک جناح خاص هم سعی می کنن با نشون دادن بخش زیادی از واقعیت، اما با تحلیل مسائل به نفع خودشون، هم مخاطب رو حفظ کنن و هم عقاید اونا رو به عقیده ی خودشون نزدیک کنن. اما این رسانه ی به اصطلاح ملی بخش خیلی کمی از خبرها رو پوشش میده و در خیلی از موارد خبرها رو دیر و نادرست به اطلاع میرسونه. اکثر پیام هایی رو هم که از طریق برنامه های غیر خبریش میخواد به مخاطب برسونه انقدر مستقیم هستن که حتی یه نوجوون 10 12 ساله هم میتونه متوجه بشه.
  در یک کلام این رسانه ملی نیست که هیچ، بسیار عقب مونده هم تشریف داره!

 2. آهو Says:

  سلام!چه مطلب تلخی بود واقعا از دست اینها حرص میکشم من!!اما واقعا دیگه دارن به شعور ملت توهین میکنن شاید اگه همه مسایلو واضح نشون میدادن کار به اینجا ها نمیکشید!بعضی مسایل هم بزرگتر از خودشون دیده نمیشدن!همون رسانه خصوصی بهتر از ملیه!

 3. دختر نارنج و ترنج Says:

  سلام دوست خوبم
  راستش من دیگه واقعا نمی دونم توی جامعه ی درست و حسابی زندگی باید چه شکلی باشه؟ به نظر من هم مردم باید در جریان همه اتفاقاتی که می افته باشن اما حقیقت اینه که این حق سال هاست که از ما دریغ شده و الان دیگه اونقدری به عبارتی «ندید بدید» شدیم که حتی اگه اونا هم بخوان چیزی رو بفهمیم خودمون قاطی می کنیم. یعنی اول این که اعتماد کلا سلب شده و دوم این که شرطی شدیم. دیگه اگه یه وقتی خبر واقعی هم گفته بشه اول این که باور نمی کنیم و دوم این که خودمون بهش اعتراض می کنیم….
  اما این رسانه، مخصوصا توی عملکرد چند ماه اخیرش ثابت کرد که اسم «ملی» خیلی خیلی ازش دوره…

 4. پوریا منزه Says:

  «اینجا ایران است»

 5. آتیش پاره Says:

  راستش تمام رسانه ها در جهان جهت گیری خاص خودشونو دارن و کلی آدم نشسته برنامه ریزی کرده و برای شبکه ها ورسانه ها جهت تعیین کرده .اما واقعا اینجا این سوال پیش میاد که رسانه ملی یعنی چی؟اما دقت کنین (صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران)خوب خیلی طبیعیه که جریانات ضد نظام از این رسانه پخش نمیشه و یکی دو تا روزنامه می مونه و چند تا شبکه خارجی که ممکنه واقعیاتو نشون بده.به نظر من اینجای قضیه (نشون ندادن اغتشاشات) طبیعی بود هر چند اصلا پسندیده نبود

 6. rexaniar Says:

  من تنها خبرگزاری که قبول دارم بی بی سی فارسیه
  اخبار دقیق میگه..من به همه توصیه میکنم فقط بی بی سی فارس نگاه کنن نه کانال ضرغامی
  ال.یزیون ایران فقط بلده بدبختی فلسطینی هارو نشون بده..اما ای کاش یه سری هم به حاشیه نشینان مشهد و تهران اینجور شهرها میزد

 7. دختر ابی Says:

  حقیقت تلخیه چه می شود کرد به هر حال صدا و سیما هم طرفداری دولت را خواهد کرد هرچند بعضی اوقات یه گریزی می زنند به خبرهای ممنوعه که به ما بفهمانند ما راستگو هستیم و تمام واقعیت ها را انعکاس می دهیم

 8. تنها Says:

  چيمون ملي هست كه توقع داشته باشيم رسانه ما ملي باشه.
  ريختشون ميبينم كفاره بايد بدم.

 9. سهم كوچكي از دنيا- راضيه Says:

  سلام
  رسانه ملي مون مثل رئيس جمهور مردمي مونه
  يعني همون قدري كه ايشون مردميه و با راي اكثريت! انتخاب شده رسانه قشنگمون هم مليه!

 10. دینا Says:

  سلام. اینقدر بهشون بی اعتماد شدم که از بعد انتخابات فکر نکنم تا الان سر جمع بندی 30 دقیقه اخبار گوش داده باشم! اینا اگه بگن شبه تا با چشم خودم نبینم باورم نمیشه!!
  واقعا مای ننگه!!

 11. من Says:

  ميدونستيد شبكه هاي تلويزيوني ما كه ملي معرفي ميشن, نبايد پيام بازرگاني پخش كنن? و اولين شبكه هاي ملي هستن كه در جهان پيام بازرگاني پخش ميكنن?

  مثلا شبكه ملي آلمان, فقط روزي 15-30 ثانيه پيام بازرگاني پخش ميكنه كه فقط تبليغاته توليدات خود سيما آلمان يا توليدات مليشان هست!

  فقط شبكه هاي خصوصي پيام بازرگاني پخش ميكنن

 12. روشنفكرنما Says:

  خيلي وقته اسمش عوض شده حالا ديگه بهش ميگن رسانه ميلي چون به ميل آقا رفتار مي كنه. تغييرات هم فقط در سبز كردن دكورهاي اخبار و خودموني شدن لحن گوينده هاش خلاصه شده. خودشونم فهميدن رنگ سبز چه جاذبه اي داره واسه مردم

 13. سیمین (امید) Says:

  سلام من درباره سیاست حرف نمی زنم
  تا آپ بعد

 14. نویسنده Says:

  اره دیگه،مشکل ما همینه،من نمیدونم این واژه مسخره «مصلحت » تا کی میخواد سایه اش بالا سرمون باشه؟مصلحت میبینن کی رییس جمهور بشه!مصلحت میبینن چی پخش بشه!مصلحت میبینن کی اعدام شه!مصلحت میبینن کی ازاد شه!مصلحت میبینن کی خفه شه!مصلحت میبینن کی بره بهشت کی بره جهنم کی چه قد نفس بکشه کی چی بگه!!!!!!!!
  میدونی جالبیه این نشست تلویزیونی خبرنگاران با رییس رسانه ملی کجا بود؟ یکی از خبرنگاران پرسید که چرا حمله به ماشین مرندی رو اون جوری واضح نشون دادین و حمله به دیگران را نشون ندادی،بعد ایشون گفتن چون جایی که به یکی حمله شده و احیانا امامه ای افتاده!اینا غیر قانونی اند و بازم به قول شما مصلحت دیدن نشون ندن، برام خیلی جالب بود اخه تا حالا نمیدونستم که شرکت در نماز جمعه و نمایشگاه مطبوعات هم نیاز به مجوز داره،این حرف ضرغامی یعنی ملت خره نمیفهمه.خواست در عین روشنفکری که به سوال اون خبرنگار جواب بده،به ملت فحش هم بده.حتی راهپیمایی قدس هم اینا با بسیجی ها بودن که باز حمله شد بهشون،حالا فقط 13 ابان ازشون جدا شدن.
  اره دیگه به قول شما اخبار به این معنی نیس که خبرهای روز رو بگه،به این معنیه که اونایی رو که «مصلحت » میدونن بگن و اونایی رو هم که مصلحت نمیدونن باز هم با صلاح دید خودشون درستش کنن و به مردم بگن مبادا که کسی گمراه!!!!!!!!!!بشه.البت گمراهی از راه پلید خودشون!

 15. شهره Says:

  ديگه از اعتماد و مردم سالاري و اين چيزا گذشته عزيزم !
  اينجا اينقدر خراب و داغون شده كه ديگه با نشون ندادن اتفاقات و فجايع تو صدا و سيما ذره اي از اعتقاد مردم كم نميكنه !
  اين نظام كثيف تر از اوني شده كه فكرش رو ميكرديم وقتي سردمداران اين حكومت افرادي مثه ا.ن هستند و كسايي مثه ندا اينجوري از ميون ما ميرن ديگه به هيچي نميشه اعتماد كرد چه رسد به صدا و سيما !
  به شعور و فهم خودشون دارن توهين ميكنن اما نميفهمن ميدوني تيشه برداشتن دارن ريشه خودشون رو ميزنن !
  تا طلوعي ديگر زماني نمانده است …

 16. شهره Says:

  عذر خواهي منو بابت تاخير در گذاشتن كامنت بپذيريد!
  ميومدم و ميخوندمتون اما …

 17. آلما Says:

  اینجا ایران است صدای ما را از تنها وسیله ی کمتر فیلتر شده می شنوید
  من انتن تلویزیونمون و کندم انداختم اونجا . راحت ترم احساس میکنم کمتر عصبی میشم . کمتر رنج می کشم
  و از اینکه رسانه ی به ظاهر ملی در موقعی که بیشتر بهش احتیاج داشتیم چی شد و چرا و چگونه کم اورد احساس تهوع مبکنم .
  هر چند بالاخره یه روزی هم از اون انتقام می گیریم شایدم اون به انتقام گرفتنش ادامه بده و ما را همچنان له کنه تا مردم بیشتر تحریک نشند

 18. زندگی سگی Says:

  رسانه ی غزه و لبنان

 19. مستر افشین Says:

  من که اصلا این رسانه میلی را نگاه نمیکنم چون حالم ازش به هم میخوره …..

  فقط دروغ

 20. تبسم Says:

  ايران كم مشكل نداره:(

 21. عرعری Says:

  من شدیدا با آقای منزه هم عقیده ام: «اینجا ایران است» و بس.
  آره عزیزم، اینجا همه چیزش با کل دنیا فرق داره، اینجا همه چیزش به همه چیزش باس بیاد! اینجا مقامای عالی مملکتی صاف تو چشم مردم نگاه میکنند و دروغ میگن! اینجا ایران است…

 22. خانمی Says:

  رسانه ملی نه..رسانه ی کاملا شخصی به میل اقایون..

 23. the man who never smile Says:

  سلام
  مدتهاست که تلویزیون ایران رو نگاه نمیکنم
  یا سرم تو کامپیوترمه یا شبکه های خبری اینور و اونور
  میدونی دیوونه جان
  این تلویزیون دقیقا وسط ملک پدری رهبران واقع شده
  هرچی دوست داشته باشن توش پخش میشه
  هر حرفی دوست داشته باشن توش گفته میشه
  همین و بس
  توهین به ملت
  شوخی میکنی
  سالهاست دارن با کارهاشون بدترین توهین هارو میکنن این که دیگه جای خود داره
  موفق باشی
  فعلا
  شادزی

 24. زبل خان Says:

  به جز اینکه اینجا ایران است….خوب وبدو اونا تشخیص میدن نه ما..البته بدون هیچ منبعی که نشون بده چقدر درست تشخیص میدن…

  نمیدونم چرا ووردپرسو نمیاره..با فیدتون اومدم..

 25. ثلج Says:

  این درد کهنه ای هست که حالا حالا ها باید ازش زجر بکشیم. کدوم رسانه ی ملی عزیزم؟ یه جای دولتی هست و به جای مردم و حقیقت از حکومت و دولت حمایت می کنه. از حلقوم من و تو می کشن بیرون میدن این عده ی از خدا بی خبر ، چرت و پرت های خودشون رو بیان کنن. اون چیزی که صلاح هست. آخه گنها خودتون هست. نگا نکنین آقا. بیخیال

 26. ثلج Says:

  تصحیح بشه ، گناه خودتون

 27. جونده ی دانش Says:

  رسانه ی میلی تظاهرات مردم رو نشون نمیده. تظاهرات هدایت شده رو نشون میده!

 28. نگار Says:

  انتظار بیشتری نمیشه داشت به هرحال جهان سوم که هیچ جهان بیستم هم نیستیم….

 29. خورشید Says:

  دوست عزیز اینا دیگه چرا نداره
  البته به نظر من کرم از خود درخته یعنی مردم

 30. رستاخیز سوشیانت Says:

  با درود

  ابتدا باید تذکر بدهم رسانه میلی نه ملی فکر می کنم اشتباه تایپی بوده و گرنه سی سال است ما چیزی به نام ملی ملت یا مردم نداریم .
  بهتر از زین پس به جای واژه نامانوس و بیگانه رسانه ملی بگوییم صدای گوشخراش استبداد اسلامی و یا وارونه پردازان مرتجع . . . ویا هر نام دیگری که با آن احساس راحتی می کنید .

  عزت الله بی عزت دیر زمانیست که نیم مقدار عزت و آبرویی را که داشته است به اندک متاع این دنیا فروخته است وتوشه ای بس بزرو حقیر با خود برداشته است .

  هر ایرانی یک رسانه هر ایرانی یک رهبر

  16 آذر به مانند گذشته یکدل و همصدا برگ سبز دیگری را در تاریخ ایران ثبت خواهیم کرد .

  تارنگارهایم بروز است .

  شما را چشم در راهم مهربان یاران با وفا

  بدرود وپاینده ایران

 31. default Says:

  نظراتت خیلی ایده آله مرد
  هیچ وقت فراموش نکن داری تو جمهوری اسلامی (بخون دیکتاتوری بی دینی) زندگی می کنی
  نه تو ایران
  هرگز اینو فراموش نکن
  جمهوری اسلامی یعنی همین

 32. سیم سیمک Says:

  سلام .

  من اون طوری که تو گفتی می نویسمش اما واقعا متوجه تفاوتش نمی شم !

 33. سیم سیمک Says:

  پستت رو هم خوندم …

  یه نکته جالب اینجاست که کسایی که این دولت رو قبول دارن ، تمام اراجیف این رسانه ها رو باور می کنن !

  اینا نمی تونستن وقایع بعد از انتخابات رو نشون بدن ، چون اگه نشون میدادن دروغشون رو می شد!

  اینکه دویست سیصد هزار نفر از مردم بریزن توی خیابون و ایران اعلام کنه که به هزار نفر هم نمی رسیدن !!! خب چطوری می تونن اینو توی تلویزیون نشون بدن تا حرفشون رو ثابت کنن؟

  اصلا چی رو می خوان نشون بدن ؟! اینکه چطوری به جون مردم افتادن و می زنن ، می کشن ، بازداشت می کنن ، …

  اینا فقط دارن خودشون رو گول می زنن ! نشون ندادن دلیل دیده نشدن نیست !

 34. مهتاب Says:

  سلام
  کاشکی حداقل یه قسمت هاییش رو پخش میکردند به صلاحدید خودشون! اما چیزی رو خلاف رویداد اتفاق افتاده بیان نمیکردند!!!

 35. تی تی Says:

  آره واقعا قشنگ ترین اسمی که تونستی انتخاب کردی. اینقدر همه چی متفاوت و متناقضه که ادم نمیدونه کی راست میگه و کی دروغ

 36. X Says:

  واقعاً که خاک بر سر این رسانه ی ملی!!!

 37. سمیه-روزها Says:

  نمیدونم تا کی میخوان به این رویه شون ادامه بدن!مردم فقط از مسئولین صداقت میخوان!و کمی دلسوزی!شاید این هم حقشون نیست!

 38. خانمی Says:

  خب..موافقتمو چجوری ابراز کنم ایا..؟؟اها..
  با اجازهه بزرگترا بعـــــــــــــــله:دی

  راستی داشتم نظراتی که برای پستت رو دادن رو میخوندم..دیدم همه میگن ما تی وی ایران و نمیبینیم و این حرفا..اما پاش بیوفته همه از سیر تا پیاز شمس العماره و دلنوازان و هزارتا سریال ابگوشتیه دیگه رو از حفضن..مونده بود تو گلوم ..نمیگفتم خفه میشدم..:دی..
  خواستم بگم تی وی ایران دیدن بیکلاسی شده این روزا ایا..؟!یا مد شده ما خبر نداریم..؟

 39. ییلاق ذهن Says:

  یعنی اینقدر این رسانه دروغ گفته و ریا تو کارش بوده که وقتی نصفه شب باشه و تاریکی هوا رو ببینم بیان بگن الان شبه باورم نمیشه فکر میکنم حتما کلکی تو کارشون هست

 40. شمع سحر Says:

  خب این نظر شماست و طبیعتا نظر همه ی ماهام همیینه ولی نظر اونا که این نیست و متاسفانه نظرشون یه چیزی ورای بقیه ی چیزاست. خدا به دادمون برسه):

 41. koolaak Says:

  اومدم عرض ادب کنم و برم
  مخلص آدم های دیوونه هم هستیییییم

 42. سیم سیمک Says:

  آره راست می گی … باید ازش می گذشتم …

  به خاطر یه سری چیزها که برای من اقلا ، ارزشه …

  ممنون که اومدی !

 43. ناخنگير Says:

  بله برادر سرنوشت محتوم ما رو از اين به بعد خودشون صلاح مي دونن كه هرجور دوست دارن رقم بزنن
  هنوز اولشه

 44. ؟؟؟؟؟؟؟ Says:

  سلام ، فرض کنید که انتخاب رئیس صدا و سیما هم مثل انتخابات ریاست جمهوری بود با چند کاندید که هر کدوم تبلیغات خودشون رو میکردن برای جلب نظر مردم ؛ بر فرض اینکه انتخاب رئیس صدا و سیما هم مثل ریاست جمهوری بود باز با الان فرق چندانی نمی کرد و باز هم همین ضرغام جون میومد سرکار می دونی چرا ؟
  چون ایشون در مقایسه با کاندیداهای دیگه که تبلیغ هایی مثل تبلیغات زیر رو انجام میدادن :
  *عدم نمایش اخبار از غزه
  *تعامل پویا با شبکه های فارسی زبان آن ور آبی
  *نمایش لاست پریزون بریک و ۲۴ هر شب از شبکه یک!
  *پخش مستقیم مراسم هشتادمین ازدواج بریتنی اسپیرز

  مواضع و نظراتشون به رهبر نزدیک تر هست و آحاد ملت هم باید از این انتخاب تبعیت کنند.

  به هر حال یه زمانی این مردم شعر زیر رو به خاطر سرنگونی رژیم قبلی می خوندن :

  بگزرد این روزگار تلخ تر از تلخ بار دگر روزگار چون شکر آید

  به هر حال یه روزی خیاط هم می افته توی کوزه ( این یه ضرب المثل قدیمیه ، نمی دونم شنیدی یا نه )

  منتظر پست های زیبای بعدی هستم

  امضاء : رهگذر کوچه های بارانی

 45. ساقي Says:

  درود دوست خوبم
  بعد از فضاحتي كه صدا و سيما در زمينه ي اطلاع رساني درباره وقايع انتخابات به بار اورد ديگه كمتر كسي اونو به عنوان يك رسانه ي ملي به حساب مياره.بهتره اسمشو گذاشت رسانه ي دروغ پراكني!!!
  پاينده باشي

 46. ساقي Says:

  دوست خوبم
  نام وبلاگم از «چرت نوشته هاي ساقي» به «يادداشت هاي يك حقوقدان مست» تغيير پيدا كرد.ممنون ميشم كه لينكمو اصلاح كنيد.مرسي.

 47. دختر نارنج و ترنج Says:

  سلام عزیز
  خوبی؟ اول ممنونم که سر زدی… ماست و پنیر بلدم درست کنم اونم چجور!!!!
  خوشحالم که اومدن به محیط وبلاگ من برات خوشاینده..خدا رو شکر می کنم. امیدوارم همیشه اینطور بمونه، چون به خاطرش هر روز تو رو توی وبلاگم می بینم و کللللی خوشحال می شم.
  مرسی عزیز…

 48. rohollah Says:

  سلام
  یعنی رسانه آزاد داریم اینجا؟
  به قول … وقتی اعتمادملی رو بستند گفت
  اعتماد ملی خیلی وقته از دست رفته!

 49. میلاد Says:

  سلام مهربون..
  کامنتات همیشه مث نوشابه انرژی زا میمونه ..مث هایپ
  نه نه اصن مث یه بمب هست ای از نوع مخرب نه ها از نوع انرژی زاست
  بازم ممنون از حضور سبزت…

 50. وارش Says:

  در قاموس وارش دیدن تلویزیون میلی ایران حرام است
  و هر کسی خونه من بیاد در خواست تی وی تلویزیون میلی را بکند با خشم توام با سکوت مواجه میشود

 51. مسعود از پارسه Says:

  درود بر شما
  چند وقت پيش داشتم بي بي سي رو ميديدم كه گفت يه كشتي رو اسرائيل گرفته كه توش اسلحه ومهمات بوده كه از ايران به سوريه ميرفته تا به لبنان داده بشه و به عنوان مواد غذايي براشون فرستاده شده بوده واينو خود سوريه گفته كه به عنوان مواد غذايي بوده. تصوير مهمات رو هم نشون داد بعد همين خبر رو تو تلويزيون ايران ديدم كه به نفع خودشون تموم كردن واصلا تصوير مهمات رو هم نشون نداد و فقط گفته ي سوريه رو گفت و گفتن اينها يك اتهام كه به ايران زدن و خودشون رو معصوم نشون دادن
  حالا ديگه انتظار داريم همه چيز رو راستشو بگن و خبراي مفيد و به بروزشو بگن به نظر من هرچند كه نميشه زياد روي رسانه هاي خارجي حساب كرد ولي حداقل اونا بدون سانسورشو به ما ميگن.پاينده باشيد

 52. رستاخیز سوشیانت Says:

  ایران آزاد
  http://iranfreedom2.blogspot.com/
  خبرنامه خیزش سبز
  http://greennewsiran.blogspot.com/
  پارازیت
  http://parazitsabz.blogspot.com/
  رستاخیز سوشیانت
  http://srastakhiz.blogspot.com/
  نگارخانه موج سبز
  http://greengalleri.blogspot.com/
  شیر زنان ایران
  http://womensofiran.blogspot.com/
  بهترین موزیک ویدیوها
  http://best-music-video88.blogspot.com/

  اگر مثل همیشه لطف کرده واین وب ها را به پیوندهایتان بیافزایید سپاسگزارخواهم بود

  در ضمن یک کلیپ راجع به جنایات 18 تیر 78 خوابگاه دانشجوبان در وبه بهترین موزیک ویدیها موجود است دردناک اما واقعی است در ضمن این وبها هر چند روز یکبار بروز می شوند

  بدرود و پاینده ایران

 53. تندیس Says:

  سلام
  صدا و سیما بیشتر کاربرد درون گروهی داره و به عنوان یک ابزار برای تیلیغات و عوام فریبی به حساب میاد(کاربرد رسانه در جهان سوم که عوام از شعور سیاسی پایینی برخوردارن ) و کاربردش در ایران بالا بردن اطمینان هواداران و شارژ روحی اونهاست و هیچ کاربردی در جهت اطلاع رسانی داخلی و خارجی نداره جالبه بدونید که ضریب اطمینان به اخبار صدا و سیمای ایران در میان رسانه های بین المللی 13 درصد اعلام شده درحالیکه آزاد ترین رسانه 80 درصد اطمینان از اخبار رو دارن .

 54. نیلوفر Says:

  خب دیگه. از کوزه همان برون تراود که در اوست. همه چیز اینجا باید بهم بخونه. ببخشید دیر سر زدم. من پنج شنبه جمعه ها نیستم.

 55. سایه Says:

  آره خوب!
  اینجا همه چی بر پایه سانسور استوار است!
  خدا پدر و مادر شبکه های بیگانه رو بیامرزه!!!!!درسته صددرصد نامردن ولی حداقل در مورد بعضی چیزا به طور تمام و کمال اطلاع رسانی میکنن که آدم با این رسانه قشنگ داخلی بهش احساس کمبود دست نده:))))))

 56. مریم احسام Says:

  سلام
  مطلبتون خیلی قشنگ بود
  حرف دل همه ایرانی هاست
  مسئله این جاست که یه کشور وقتی بخواد بر طبق سلیقه یه افراد محدود اداره بشه نتیجه اش می شه این که همه موارد می شه خواست اونا
  این یعنی رسانه شخصی که کوچکترین نمونه هاست

 57. يوتاب (بانوى ايران زمين) Says:

  سلام
  به عنوان يك ايراني چقدر بانوان افتخار آفرين كشورمان ايران را ميشناسيد؟
  با مطلبي درباره يوتاب نماد دليري زن ايران باستان به روزم.

 58. مسعود از پارسه Says:

  درود بر شما
  با ضد و نقيض هاي قرآن2 به روز هستم
  پاينده باشيد

 59. خانم معلم Says:

  وضعیت ما شبیه بچه ایه که بزرگ شده اما پدر و مادرش هنوز فکر میکنن بچه س و باید واسش تصمیم بگیرن….سعی میکنن محدودش کنن تا همیشه وابسته ی اونا باشه اما نمیدونن همین محدودیت از هم دورشون میکنه
  سخته تحمل اینکه یکی به جای تو تصمیم بگیره کدوم کتاب و خبر و فیلم و آهنگ مناسبته و کدوم نیست

 60. روشنفكرنما Says:

  خواستم هم به خاطر تبريك تولد و هم به خاطر همه لطفايي كه در كامنتات بهم داري تشكر كنم. موفق باشي

 61. هستی شمال Says:

  دقیقا منم تا اخرشو دیدم کلی هم حرص خوردم واقعا خیلی قشنگ در موردش گفتی
  اپم خوشحال میشم بیای

 62. کولاک Says:

  سلام دوست عزیز
  رضا فقط جمعه ها میاد نت و حتما جاب شما رو میده.
  ممنون که به وب ما سر میزنید
  بای

 63. رضا رئیسی یکی از خس و خاشاک Says:

  سلام . اقا عزت الله خان و تغییر؟؟؟؟مثل قناری میمونه که بیاد با بکینی بع بع در قناری بخواند!!!! دیونه گلم بیا پیش ما ما هم از خودتانیم!!

 64. kianmehr Says:

  سلام. در جامعه ای که تکلیف مردم بر حقوقشان ارجح است چه جای این دغدغه ها.با شما هم رایم که دلخوش به این رسانه میلی نخواهیم بود.از کوزه همان برون طراود که در اوست.سبز و سربلند باشید

 65. یوتاب Says:

  داغ دلم تازه شد
  ممنونم که به این موضوع پرداختید
  من خیلی وقته این رسانه ملی رو بوسیدم گذاشتم کنار

 66. دختر نارنج و ترنج Says:

  سلام
  خوبی؟ عزیز توی پست آخرم به مطلب پرچم لینک دادم. اشکالی نداره؟؟ اگه مشکلی هست حتما بهم بگو… مرسی!

 67. بهزاد Says:

  صدا و سیما تو جربیانات بعد از انتخابات نشون داد که منحصر دولته نه ملت!
  ضرغامی باید چند واحد آسیب شناسی رسانه ای پیش شما پاس کنه ها ؛-)

 68. داداش محمد Says:

  در مورد پستت كه مجموعه نظرات خوبي داده شده و اگر چيزي بگم تكرار حرف بقيه دوستانه
  ولي در مورد نبودنم تو اين مدت بايد بگم .همون داستان قديمي وب زدگيه
  درست ميشه حالم به كمك شما رفقاي خوب

 69. حامد (تک نوشت) Says:

  ای بابا… این صدا وسیما رو که خیلی وقت پیش شوهر دادن رفت…

 70. بابالنگدراز پنج فوتی Says:

  میگم حاجی عنوانو میذاشتی رسانه ی ملی یا میلی:دی
  تا این آخوندای هستند وضع مملکت همینه؛صداسیما که جای خود دارد
  حاجی به نظرت اگه من صداسیما نخوام باید کیو ببینم

 71. heli Says:

  سلام….ببخشید دیر سر زدم…موضوع خوبی رو اشاره کرده بودی….باهات موافقم که ما حتی تو پا افتاده ترین مسائل هم از کل دنیا عقبیم و چقدر تحقیر ککنندست که کسی مثل ضرغامی که حتی ظاهرش هم هنوز عقب موندست برای دیدن ما تصمیم بگیره…..بذاریم با همین کارا و تصمیماتشون گور خودشون رو بشنون….اینا هم عین پهلوی و حتی سیاهتر از اون منقرض خواهند شود و ایران می مونه و تومورهای عقب ماندگیش!

 72. heli Says:

  بشنون=بکنن.

 73. ع.س.ل Says:

  اي بابا ديگه گمونم خودشون هم تي وي خودشونو نيگا نميكنن چه برسه به ماها .الان تو روستاها هم ماهواره رسوخ كرده جدي ميگما…منم يه مدته تلويزيون ايرانو عاق كردم ..از همون فرداي انتخابات…(ببخشيد دير كامنت گذاشتم…)

 74. محمد Says:

  من آپم
  با يه پست سياسي !

 75. خانم معلم Says:

  با «لنگه کفش» آپم
  خوشحال میشم تشریف بیارید

 76. رضا رئیسی یکی از خس و خاشاک Says:

  سلام. خوبی عزیز ممنون که به ما لطف داری. من البته تازه شروع نکردم . دو تا وبلاگم فیلتر شد امدم اینجا . من هر روز اپ می کنم بیا پیش طنزیات ما
  با طنز صادق جان وزیر می شود ! اقا بروسعلی! بروزم

 77. یک دانشجوی پزشکی Says:

  سلام.از تاخیر زیاد پوزش می خوام.نشد بیام.
  راستش از نظر من هیچ رسانه ای بی طرف نیست.فقط بعضی ها بیشتر طرفداری می کنند بعضی ها کمتر
  هیچ کدوم بی طرف نیستند همشون کمی از حقیقت رو نشون می دند اگر واقعا رسانه ای بود که کل حقیقت رو نشون میداد اۀان وضع جهان به از این بود

 78. توهمات يك آميب 45 كروموزومي Says:

  باهات موافقم..چيز ديگه نميشه گفت..حتي دوست ندارم اسمشو بيارم

 79. سعید هومو Says:

  سلام دوست عزیزم . فقط خواستم خبر بدهم که برای مدتی نیستم نمیدانم تا به کی اما قول میدهم هر وقت بازگشتم خبرتان کنم ، نمیخواستم بی خبر بگذارمتان دوست عزیزم
  با بهترین آروزها برای شما و برای اون فرشته نازنین دختر عزیزت

 80. کولاک Says:

  سلام دوست عزیز
  من یه نظرسنجی گذاشتم دوست داشتی شرکت کن
  رئیس جمهور محبوب شما چه کسی است؟
  دکتر محمود احمدی نژاد—مهندس میرحسین موسوی—شاهزاده رضا پهلوی—مهدی کروبی
  این نظرسنجی تا یک سال هست
  http://koolaak.ir

 81. مسافر تنها Says:

  انقدر دير اومدن كه همه گفتني ها گفته شده
  منم كه وبلاگم مدتي دچار مشكل شده بود
  فعلا كه حل شده

 82. ارام Says:

  سلام خوشحالم که امروز بهتون سر زدم از اینکه شما دیوونه این به خودم گفتم دلا دیوانه شو دیوابگی هم عالمی دارد موفق باشین اگه به من سر بزنین خوشحال میشم

 83. rexaniar Says:

  ای شیعه بزن ناله و فریاد امشب *** از غربت آن غریب کن یاد امشب

  مسموم شد از زهر، جواد بن رضا *** در حجره در بسته‌ بغداد امشب

 84. خانم معلم Says:

  ممنون از حضور گرم شما

 85. لوتین Says:

  پستتون رو نخوندم… فقط می خوام یه پیشنهاد بدم، لطفاً حمل بر فضولی من نذارید! قالب سایت تون رو عوض کنید! وردپرس قالب های خیلی قشنگی داره… این قالب و این فونت(فونتی که توی ادیتور نشون می ده رو می گم) خیلی جالب نیست… ببخشید دخالت کردم! :»>
  حیف که گزینه ی ارسال نظر به صورت خصوصی ندارید و این نظر در ملأ عام قرار کی گیره! بعد از اینکه خوندین پاکش کنین. :»>

  • دیوونه Says:

   اول اینکه ممنونم از پیشنهاد شما.نیازی نیست خصوصیش کنم آخه چیز خاصی نیست.بنظرم ما همه باید یاد بگیریم انتقادپذیر باشیم.این خودش یه نوع تمرین دموکراسیه.راجب آیتم خصوصی کن کامنت باید بگم : نظرات فقط بعد از تایید من برای همه قابل نمایش میشه.شما اون لحطه که کامنت میذاری فقط خودت پیامت رو میبینی و عمومی شدنش منوط به تایید منه.راجب قالب هم سعی میکنم قالب بهتری پیدا کنم.بازم ممنونم از پیشنهادتون:smile:

 86. زن مستقل Says:

  سلام
  شرمنده از این همه تاخیر از سر زدن به وبلاگ شما ]والبته دیگر عزیزان)
  بشدت گرفتار بودم

 87. مرد تنها Says:

  اختیار دارین شما سروری کوتاهی ما رو به لطف خودت ببخش

 88. دختر دیوونه Says:

  تمام موضاعاتی که مطرح میکنید موضوعات بحث برانگیزی هستند
  مانند همین رسانه ملی
  گاهی انقدر گرفتاریم که اینجور مسائل را فراموش میکنیم و از یاد میبریم در صورتی که با خواندن پستتان کمی در فکر فرو رفتیم اما واقعا چه میشود کرد؟

 89. MJ Says:

  سلام.
  من فکر میکنم این موضوعی که مطرح کردید، خیلی هم پیجیده نیست! مگه رسانه های «دولتی» کشورهای دیگه غیر از این عمل میکنن؟
  فکر میکنم اگه تو کشورهای دیگه هم اینجور مسائلی پیش بیاد تلویزیون های دولتی همین سیاستو دنبال میکنن و خیلی چیز عجیبی نیست!
  شاید تو کشورهای دیگه هم مردم برن سراغ شبکه های خارجی! مثلا شبکه خبر یا العالم یا … !

 90. خورشید Says:

  من چرا پستهای جدیدتو نمیبینم?:(

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: